Bkm Express Nedir ? Nasıl Para Yatırılır

BKM Express Nedir ?

BKM Express, internet üzerinden alışverişlerde; kart bilgilerinizi girmeden, işyerleri ile paylaşmadan, kartınızı yanınızda taşımanıza gerek kalmadan ödeme yapabilmenizi sağlayan ücretsiz, kolay, hızlı ve güvenli bir ödeme sistemidir.


 

BKM Express Güvenli Midir ?

BKM Express, kart bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapabileceğiniz ve para gönderebileceğiniz bir çözümdür. Bunun için kart bilgilerinizi BKM Express uygulamasına kaydetmeniz yeterlidir. Üstelik BKM Express, kart bilgilerinizin tümünü almaz. Sadece kart numaranızın ilk 6 ve son 4 rakamını ve güvenlik kodunu girmeniz yeterlidir.

BKM Express ile nasıl para yatırabilirim ?

BKM Express Cepbank ile para yatırma işlemi yapabileceğiniz bankalar: Finansbank , Teb , Ziraat Bankası, Akbank ve Yapıkredi. Aşağıdaki adımları izleyerek yatırımda bulunabilirsiniz:
1- Öncelikle App Store ya da Google Play Store’dan BKM Express uygulamasını telefonunuza indiriniz.
2- Ardından üyelik oluşturunuz. Üyelik oluşturduktan sonra giriş yapınız ve kredi kartınızı sisteme tanımlayınız. Ardından önce “ Para Transferi” butonuna , sonrasında “ Para Gönder “ butonuna tıklayınız.
3- Sonrasında iki seçenek oluşacaktır, bu seçeneklerden “ Telefona Gönder “ butonunu tıklayınız.
4- Göndereceğiniz kişinin telefon numarasını girerek işleme devam ediniz. Ardından ATM’ye nakit gönder butonuna basınız ve tutarı giriniz (10 TL ve katları).
5- Alıcı kişinin telefon numarasına SMS kodu gidecektir. Son olarak alıcı kişinin numarasına gelen referans numarasıyla sitemizin Para yatırma bölümündeki "BKM Express" yatırım formua  giderek formu doldurunuz. 

 

bkm express ile ilgili görsel sonucu

BKM Express'in iPhone uygulaması için tıklayın.

BKM Express'in Android uygulaması için tıklayın.

Bahis Kuponu
Kupon yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
TRY
0.00 TRY
0.00 TRY